1.

Almak istediğiniz danışmanlık hizmetini aşağıdaki formdan seçiniz.

2.

Danışmanı, kendinize uygun günü ve saati seçiniz.

3.

Ödeme işlemini gerçekleştiriniz. (Havale veya Kredi Kartı ile)

4.

Randevu bilgilerine eposta adresinizden veya sitemiz üzerinden ulaşınız.

5.

Gün ve saatinde Zoom üzerinden görüşmenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Danışmanlık hizmetlerimizin merkezini oluşturan

Enneagram ve Mizaç hakkında;

Enneagram, insanın doğuştan getirdiğini mizaç yapılarını en net ortaya koyan kişilik metotlarındandır. Bu metot, insanların temelde 9 farklı mizaç yapısından biriyle dünyaya geldiğini benimser.

Kişilerin duygu, düşünce ve davranışlarını etkileyen en önemli unsur doğuştan getirdikleri ve ömür boyu değişmeyen mizaçlarından kök alır. Mizaç yapılarının farklılığı, sorunlar aynı bile olsa bireye özel farklı yaklaşımlar gerektirir.

Bu nedenle tüm danışmanlık hizmetlerimizin temelinde “Enneagram Mizaç Merkezli Kişilik Modeli” yer almaktadır. Uzmanlarımız kendi uzmanlık alanlarının yetkinlik ve kullandıkları tekniklerinin merkezine mizaç bilgisini alarak çalışmaktadır.

Yorumlar...

Merak edilenler

Diğer danışmanlıklardan farklı olarak, danışmanımız mizacınıza göre sizi dinler, sizinle konuşur. Mizaç bilginiz randevu sırasında alınır ve danışmanımız bu bilgiye göre hazırlık yapar.

Siz de mizacınızın bilincinde olan bir danışmanla görüşüyor olmanın ayrıcalığını yaşarsınız.

MİZAÇ; Kişinin doğuştan  getirdiği, kendine özgü temel özellikleri olan, özü itibariyle değişmeyen ve bireyin; duygu, zihin ve davranışlarının temelinde yatan yapısal çekirdeğidir. [Daha fazla bilgi]

Danışmanlık online olarak yapılacaktır. Yukarıdaki formdan randevunuzu oluşturduktan sonra gerekli olan bilgileri sitemizde ve eposta adresinizde bulabileceksiniz.

Her bir görüşme 50-60 dk sürmektedir. 

Randevu sayfasında ücret aralıklarını görebilirsiniz. Bilgisine ve tecrübesine göre bazı danışmanlarımızın saat ücretlerinde ufak farklılıklar olabilmektedir.

Her birisi sürekli kendisini geliştiren danışman ve koç kadromuzla sizlere hizmet vermekteyiz. Kadromuzu incelemek için tıklayınız.

Uzman, gün ve saat seçimini tamamlayıp ödemenizi başarıyla tamamladıktan sonra vermiş olduğunuz eposta adresine 2 eposta gönderilmektedir.

İlk maildeki link ile sitemize üyeliğinizi gerçekleştirebilirsiniz. Üyeliği tamamladıktan sonra giriş yapıp, HESABIM > DOSYALAR kısmından size açılan bütün dosyalara ulaşabilirsiniz.

İkinci gelen mailde ise satın almış olduğunuz randevuya ait bilgiler ve zoom linki bulunmaktadır. Randevu günü ve saati geldiğinde bu link üzerinden görüşmenizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.